V Bratiańska Noc Kabaretowa za nami [BOGATA FOTORELACJA]

2019-08-19 09:43:17 (ost. akt: 2019-08-19 10:17:06)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W sierpniowy wieczór Bratian stał się wakacyjną stolicą kabaretu.
W tym roku tuż obok orlika w Bratianie po raz piąty odbyła się Bratiańska Noc Kabaretowa. Impreza urosła do znacznych rozmiarów i dzięki gwiazdom znanym z telewizji przyciąga gości nie tylko z najbliższych okolic. Michał Wróblewski, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Mszanowie i konferansjer imprezy szacuje, że przez jej teren mogło przewinąć się około dwóch i pół tysiąca ludzi. Goście, którzy przybili wcześniej mogli zająć miejsce na wynajmowanej trybunie, a reszta widzów przyszła z krzesełkami i kocykami. Do tego organizatorzy zapewnili strefę gastronomiczną i zabaw dla dzieci.

Imprezę otworzył Tomasz Waruszewski, wójt gminy Nowe Miasto. W wypowiedzi nawiązał do planów budowy amfiteatru w Bratianie.
— Faktyczną stolicą naszej gminy od wieków jest Bratian. To miejsce zasługuje na amfiteatr z prawdziwego zdarzenia — te słowa zostały nagrodzone gromkimi brawami.

Następnie sceną zawładnęli kabareciarze z całej Polski. Publiczność rozgrzał duet Fifa Rafa spod Lublina. Prawdziwą eksplozję śmiechu przyniósł kolejny występ Kabaretu Zachodniego z Zielonej Góry, a kultowe piosenki takie jak"Zasmażka" czy "Wakacje" zagrał legendarny kabaret OT.TO. Gwiazdą był znany z telewizyjnej roli Mariolki Igor Kwiatkowski, były członek kabaretu Paranienormalni. Imprezę zamknął stand-up Krzysztofa Kamyszka.

Organizatorzy przygotowali także losowanie kuponów. Elwira z kaszubskiego Pucka oraz Beata z Brodnicy otrzymały bardzo atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Losowania kuponów dokonała mała Asia.

— Bardzo dobrze się tu czuję i gratuluję pomysłu takiej imprezy — podsumowała ze sceny mieszkanka Brodnicy.mzal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5