Deblowe Mistrzostwa Gminy Nowe Miasto w Gwiździnach

2019-03-18 18:18:09(ost. akt: 2019-03-18 18:22:51)
Najlepsi zawodnicy mistrzostw w Gwiździnach

Najlepsi zawodnicy mistrzostw w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Osiem duetów wystartowało w organizowanych przez KS Wicher Gwiździny Deblowych Mistrzostwach Gminy Nowe Miasto Lubawskie w Tenisie Stołowym. Była to piąta edycja tych rozgrywek.
Hala w Gwiździnach kipiała emocjami, a w meczach nie brakowało pasji i zaciętości. Dwa teamy: Dariusz Dąbrowski, Ryszard Domżalski oraz Mateusz Groszkowski z Dawidem Dymałą zgromadziły po 6 punktów, więc o tytule, zgodnie z regulaminem, zdecydował bezpośredni mecz między nimi, który wygrali ci pierwsi i to oni zostali Mistrzami Gminy. Trzecie miejsce przypadło Michałowi Sargalskiemu z Kazimierzem Dembieńskim. Organizatorzy dziękują za dofinansowanie zakupu pucharów nowomiejskiej gminie.

Ryszard Domżalski KS Wicher
Najlepsi zawodnicy mistrzostw w Gwiździnach

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5