Impreza z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka w szkole w Gwiździnach

2019-01-30 15:01:55(ost. akt: 2019-01-30 15:10:46)
W szkole w Gwiździnach pojawili się mili goście

W szkole w Gwiździnach pojawili się mili goście

Autor zdjęcia: SP Gwiździny

Zapraszanie babć i dziadków na uroczystość z okazji ich święta jest tradycją na stałe wpisaną w repertuar imprez Szkoły Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach.
Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, wyraziły kochanym babciom i dziadkom swoje uczucia. Podziękowały za trud włożony w ich wychowanie. Po występach wnuczęta wręczyły miłym gościom upominki i zaprosiły na pyszny poczęstunek.
Wszyscy rodzice z oddziału przedszkolnego i klas oraz Rady Rodziców zaangażowali się w to przedsięwzięcie, za co należą się im szczególne podziękowania.
Część artystyczna z udziałem dzieci przygotowana była przez nauczycielki: Emilię Dembińską, Bożenę Hoppe i Marię Przeradzką.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5