Piknikowe szaleństwa w Gwiździnach

2017-06-05 20:36:43(ost. akt: 2017-06-05 20:46:11)
Jedną z atrakcji dla dzieci przygotowali strażacy z Gwiździn

Jedną z atrakcji dla dzieci przygotowali strażacy z Gwiździn

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

W Szkole Podstawowej im. ks. Kazimierza Wróblewskiego w Gwiździnach odbył się niedzielny festyn. Impreza miała wymiar charytatywny, a odbyła się w ramach XIX Warmińsko - Mazurskich Dni Rodziny.
Z powodu padającego deszczu, większość punktów programu przeniesiono do budynku szkoły. Zebrani chętnie korzystali z piknikowych atrakcji, których nie brakowało. Wystarczy obejrzeć zdjęcia w naszej galerii.

Spotkanie odbyło się pod patronatem "Gazety Nowomiejskiej" i miało charakter charytatywny. Zbierano na nowy wózek dla niepełnosprawnej Amelki - dziewczynki z oddziału przedszkolnego.
Zebrano 1.686 złotych.

Organizatorzy dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do tego, że piknik był udany i dostarczył wielu przeżyć. Uczestniczyły w nim całe rodziny. I o to właśnie chodziło, by wspólnie miło spędzić czas.

Więcej informacji w piątkowej "Gazecie Nowomiejskiej".


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5