Kawalerowie pokonali żonatych wynikiem 7:4

2016-07-18 10:05:26(ost. akt: 2016-07-21 09:03:30)
Migawka z 24. edycji meczu kawalerowie - żonaci w Gwiździnach

Migawka z 24. edycji meczu kawalerowie - żonaci w Gwiździnach

Autor zdjęcia: Kasia Ochocka

29. edycja meczu kawalerowie vs. żonaci, organizowanego rokrocznie w Gwiździnach (gmina Nowe Miasto Lubawskie), przeszła do historii. Zwycięstwo odnieśli zawodnicy, którzy jeszcze nie stali na ślubnym kobiercu.
Mecz panów to od dawien dawna najważniejszy punt festynu w Gwiździnach. Jednak nie jedyny! Oprócz niego zorganizowano szereg atrakcji, pośród których wyróżniał się kącik motocyklistów. Tam panowie na wszelkiej maści motocyklach przewozili chętne osoby... a tych nie brakowało!

Była także bryczka zaprzęgnięta w dwa dostojne konie, kącik z malowaniem twarzy, szereg kramów z pamiątkami i gadżetami, było też miasteczko dla dzieci z dmuchanymi zjeżdżalniami i trampolinami. Z godziny na godzinę przybywało gości imprezy, którzy masowo brali udział w loterii, czy słuchali występów na scenie, na której zaśpiewał m.in. zespół Sami Swoi z Tylic.

Prowadzono także konkursy sprawnościowe dla najmłodszych, a w godzinach wieczornych do zabawy przygrywał zespół T&T — KOLA.

kajooCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5