Kolejne rowerowe wojaże Zuzy

2015-04-23 15:47:14(ost. akt: 2015-04-23 15:59:19)
Zuza na podium - druga z lewej

Zuza na podium - druga z lewej

Autor zdjęcia: Nadesłane

Zawodniczki Pacific Toruń Nestlé Fitness Cycling Team, w którym ściga się Zuzanna Skubaja z Bratiana i uczennica LO im. C. K. Norwida w Nowym Mieście, rozpoczęły swój sezon szosowy 11 kwietnia od startu w kryterium w Dzierżoniowie i klasyku Ślężański Mnich.
Podczas startu w kryterium, Zuza i jej koleżanki miały do pokonania 20 rund, które dały w sumie 30 km. Od początku na trasie widoczne były zawodniczki toruńskiego klubu. Podopieczne Pawła Bentkowskiego nie dały szans konkurencji.

Wygrała Monika Brzeźna, a Zuza uplasowała się na III miejscu w kategorii juniorek.

Dzień później zawodniczki wzięły udział w klasyku, w którym Zuza uplasowała się na 4 miejscu, a jej koleżanki zdominowały podium.

Tydzień później przy bardzo wietrznej pogodzie odbył się Puchar Polski w Grudziądzu. Pierwszego dnia – jazda indywidualna na czas, a drugiego wyścig ze startu wspólnego. Podczas jazdy indywidualnej na czas znów bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki Pacific Toruń Nestlé Fitness Cycling Team, zaś Zuzy do podium zabrakło 1 sekundy.

Kolejnego dnia w wyścigu ze startu wspólnego także dominowały zawodniczki Pacific, które od początku narzuciły ostre tempo i podczas kolejnych przejechanych kilometrów pozostawiały konkurentki w tyle. Tu wiatr był ich sprzymierzeńcem, pozwalał „porwać” peleton już od pierwszej rundy.

Fitneski rozegrały ten wyścig tak jak chciały, zajmując pierwsze miejsca na podium zarówno w elicie, jak i w juniorkach. Zuza uplasowała się na II miejscu, tuż za swoją koleżanką klubową, Agnieszką Skalniak, brązową medalistką Mistrzostw Świata Ponferradzie.


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę w naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając na nowemiasto.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony. Szczegółowe informacje o tym, czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij tutaj
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5