KOBIECYM OKIEM: 5 różnic damsko-męskich, ku przestrodze... [FELIETON]

2021-11-21 14:00:00(ost. akt: 2021-11-21 09:37:10)

Autor zdjęcia: Pixabay

O różnicach pomiędzy kobietą i mężczyzną napisano już wiele rzeczy. A jak postrzega je nasza stała felietonistka Daria Keller?
1. Szybka jazda autem zwiększa poziom testosteronu u mężczyzn i tym samym działa na niego odstresowująco, a na kobietę wręcz przeciwnie. Chyba, że to ona kieruje i nie zauważyła, że przekroczyła dozwoloną prędkość o jakieś 100 km… no bo się zamyśliła.

2. Kiedy mężczyzna wraca do domu zły, a tam czeka na niego kobieta uśmiechnięta, to automatycznie poprawia się jemu humor. Kiedy kobieta wraca do domu zła, a tam mężczyzna jest zadowolony, to ją to jeszcze bardziej denerwuje.

3. Mężczyzna ma buty w kolorach brąz-czarny, zazwyczaj na dwie pory roku: jesień-zima oraz wiosna-lato i kupuje je w dwóch przypadkach: jak poprzednie są już tak zużyte, że w stopu mu zimno, albo jak kobieta mu każe kupić nowe. Kobieta kupuje buty, gdy ma dobry humor lub gdy ma bardzo zły humor. W każdym razie - jak to mówiła Marilyn Monroe: „dajcie kobiecie odpowiednie buty, a podbije świat”.

4. Wejście do galerii handlowej to dla mężczyzny koszmar z Ulicy Wiązów, czuje się jak w szklanej pułapce, jakby znajdował się w psychiatryku z "Seksmisji"… Widzi tylko dwie możliwości: udać się do elektrycznego sklepu lub pójść coś zjeść, byleby było tłuste i niezdrowe. Kobieta w galerii czuje się jak w raju! Jest to podniecenie najwyższego stopnia, samo patrzenie na wystawy sklepowe sprawia, że ma dreszcze i automatycznie jej poziom stresu spada do zera. Gdyby tak dostała kartę bez limitu na koncie to mogłaby nigdy stamtąd nie wychodzić.

5. Kiedy mężczyzna się nie odzywa to znaczy, że jest zajęty lub myśli. Kiedy kobieta się nie odzywa, to mężczyzna ma przej...ne.

FatKeller

O AUTORCE:
Fot. Piotr Arnold fotografia
Daria Keller (bo tak naprawdę się nazywa), chociaż większość osób mówi po prostu - FATKELLER - absolwentka AWFiS w Gdańsku, specjalizacja instruktor fitness, trener personalny oraz dietetyk. Po 9 latach w szkole sportowej w Mrągowie, pływając na żaglówkach i windsurfingu nauczyła się, że tylko ciężką pracą można osiągnąć sukces - co codziennie pokazuje swoim klientom w FatKeller - Studiu Fitness Online - ale podkreśla, że na treningu trzeba przede wszystkim czuć (oprócz mięśni) dobrą zabawę i przyjemność z tego co się robi, bo bez tego jest nudno... więc próbuje tą pasje przelać na swoje Fatkillerki! Trzy lata pracy w szkole rodzenia, pozwoliły na zdobycie praktyki z kobietami w ciąży na tyle potężnej, że nauczyła się tam trzech rzeczy:
1. Kobieta w ciąży powinna ćwiczyć, jeżeli chce łatwiej przejść samą ciążę i poród.
2. Kobieta w ciąży ma zawsze rację.
3. Kobieta w ciąży ćwiczy podwójnie...
Dzięki swojej pracy codziennie rozmawia z dziesiątkami kobiet, o których pisze miedzy innymi w swoich felietonach. Daria prywatnie mówi do siebie "Daria, ty super pogromco tłuszczu! Jaki dziś będzie piękny fit dzień, bo znów zabierzemy dziewczynom po parę centymetrów z obwodów i napiszemy o tym dniu KOBIECYM OKIEM"


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5