Gazeta za zdjęcie: nad Czosem

2021-06-14 16:22:39(ost. akt: 2021-07-17 14:03:49)

Autor zdjęcia: Maria Olszowska

Drodzy państwo, mam dla państwa ciekawą propozycję. Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Kuriera Mrągowskiego" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Kuriera Mrągowskiego" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić? Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na www.gazetaolsztynska.pl/mragowo i w „Kurierze Mrągowskim”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Kuriera Mrągowskiego" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu mrągowskiego. Dzisiaj prezentujemy kolejnego autora, który zgłosił się do nas i otrzyma 3-miesięczny bezpłatny dostęp do naszego e-wydania.


Zdjęcia wysyłajcie tutaj: mragowo@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy podpisać zdjęcie: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Wojciech Caruk


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5