Twoje dziecko może trafić na naszą okładkę

2021-05-08 12:00:00(ost. akt: 2021-05-08 08:24:19)
Książęca Para 2020 Powiatu Mrągowskiego

Książęca Para 2020 Powiatu Mrągowskiego

Autor zdjęcia: archiwum rodzinne

Plebiscyt „Mały Książę, Mała Księżniczka” prowadzony na łamach naszej Gazety od lat cieszy się ogromnym powodzeniem. Tej wiosny też przygotowaliśmy dla was tę zabawę. Szykujcie zdjęcia. Czekamy na zgłoszenia Waszych pociech.
Nasz plebiscyt na Małą Księżniczkę i Małego Księcia od wielu lat cieszy nieustającą popularnością. Nic dziwnego. Każdy chciałby się kiedyś poczuć jak prawdziwy książę czy księżniczka. Taką szansę mają nasze pociechy.

W ubiegłym roku na okładkę "Kuriera Mrągowskiego" trafili 5 - letnia wówczas Nadia Jallow z Mikołajek oraz 4 - miesięczny Olivier Zawadzki z Mrągowa. Wybór Książęcej Pary nie był jednak wcale oczywisty. O koronę walczyły 3 dziewczynki, ale to właśnie na nie oddano w sumie 541 głosów. Nadia Jallow, nasza Mała Księżniczka, do końca rywalizowała z dziewczynkami, które ostatecznie zdobyły kolejne miejsca na podium: 2 - miesięczna Aleksandra Pańczyk z Wyszemborka (gm. Mrągowo) i 10 - miesięczna Aleksandra Matuszewska ze wsi Karwie (gm. Mrągowo). Zwyciężczyni otrzymała 301 głosów (55,6%).

Wśród chłopców do gry o tron stanęło w 2020 roku 6 młodzieńców. Rywalizację wygrał 4 - miesięczny w momencie przystąpienia do zabawy Olivier Zawadzki z Mrągowa, który otrzymał 164 głosy (53,6%). Do samego końca chłopiec „czuł oddech” 9 - miesięcznego Piotra Malinowskiego (112 głosów, 44,4%) z Użranek (gm. Mrągowo). Trzecie miejsce zajął 8 - miesięczny Gabryś Dorocki z Mikołajek. Łącznie na wszystkich sześciu chłopców zagłosowano 306 razy.

A kto w tym roku będzie królował na naszych łamach?
Wszystko zależy od naszych czytelników.

Nasza akcja trwa do 23 maja 2021 roku. Małych Książąt i Małe Księżniczki przy wystarczającej liczbie zgłoszeń (minimum trzech kandydatów) wybierzemy w każdym powiecie. Zwycięzcy powiatowi trafią na okładkę jednego z naszych tygodników lokalnych, w przypadku Mrągowo i powiatu mrągowskiego będzie to oczywiście „Kurier Mrągowski”. Dodatkowo przyznane zostaną tytuły Małej Księżniczki i Małego Księcia „Gazety Olsztyńskiej”/„Dziennika Elbląskiego”. Otrzymają je dziewczynka i chłopiec, którzy uzyskają największą liczbę głosów ze wszystkich powiatów.

Co ważne — na zgłoszenia czekamy do 20 maja 2021 do godziny 10.00. Wielkość zdjęcia nie może przekraczać 5 MB, a na jednym zdjęciu może być tylko jedno dziecko. W plebiscycie mogą brać udział dzieci urodzone 17 kwietnia 2011 i później, zgłoszone do udziału w plebiscycie przez ich rodziców lub opiekunów prawnych oraz zamieszkałe na terenie województwa warmińsko-mazurskiego.

JAK TO ZROBIĆ, KROK PO KROKU:

1) W temacie maila wpisujesz Mały Książę i Mała Księżniczka 2021

2) W treści maila zawierasz:
— imię, nazwisko i wiek dziecka oraz miejscowość i powiat,
— zgodę co najmniej jednego rodzica lub opiekuna prawnego na wykorzystanie przez Organizatora wizerunku dziecka na potrzeby Plebiscytu,
— akceptację postanowień regulaminu,
— imię i nazwisko rodzica/opiekuna, numer telefonu do kontaktu.

3) Wybierasz najciekawsze, najbardziej oryginalne lub najpiękniejsze zdjęcie swojego dziecka i w formie załącznika dołączasz do wiadomości.

4) Maila, w przypadku powiatu mrągowskiego, wysyłasz na adres: mragowo@gazetaolsztynska.pl

5) Czekasz na start głosowania sms-owego. Zachęcasz do przyłączenia się do zabawy innych.
Głosowanie sms rozpocznie się tuż po wpłynięciu pierwszego zgłoszenia i potrwa do 23 maja 2021 r. do godz. 23.59.

Szczegółowy regulamin konkursu znajdziesz tutaj


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5