Zagraj na Otwartej Scenie. Gwiazdą przeglądu zespół LUXTORPEDA

2021-04-09 08:27:45(ost. akt: 2021-04-13 16:15:33)
LUXTORPEDA wystąpiła przed mrągowską publicznością w 2012 roku

LUXTORPEDA wystąpiła przed mrągowską publicznością w 2012 roku

Autor zdjęcia: Wojciech Caruk

Już 26 czerwca na scenie przy molo przy Skwerze Jana Pawła II w Mrągowie odbędzie się druga edycja imprezy, w której publiczność wybierze swojego muzycznego faworyta. W konkursie mogą wziąć udział muzycy amatorzy i profesjonaliści pochodzący z Mrągowa i okolic.
Organizatorka konkursu Justyna Zapała z Mrągowskiego Centrum Kultury zachęca wszystkich wokalistów i zespoły muzyczne na różnym poziomie umiejętności do udziału w zabawie. Każdy uczestnik ma prawo do zaprezentowania 4 utworów z dowolnie wybranego przez siebie gatunku muzycznego. Czas prezentacji nie powinien być dłuższy niż 20 min. Uczestnicy muszą także pamiętać o tym, że nie dopuszcza się nagrań z półplaybacku.

Każdy, kto chce wziąć udział w konkursie musi wypełnić kartę zgłoszeń i przesłać ją na adres j.zapala@mck.mragowo.pl .Zgłoszenia będą przyjmowane do 1 czerwca 2021 r. włącznie. Jury zostanie wyłonione przez organizatorkę z obecnej na Otwartej Scenie 2. publiczności. Laureat otrzyma nagrodę pieniężną w postaci 1000 zł brutto oraz szansę na występ na jednej z imprez realizowanych przez Mrągowskie Centrum Kultury.

Obrazek w tresci

Laureatem ubiegłorocznej edycji była metalowa grupa Merystem / fot. Wojciech Caruk

To jednak nie koniec niespodzianek. - Po zakończeniu konkursu przenosimy sie na Plac Unii Europejskiej gdzie o godz. 19. 00 zagra ubiegłoroczny laureat Otwartej Sceny - zespół Merystem, a cały dzień podsumuje koncert zespołu LUXTORPEDA - informuje Justyna Zapała.

red

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5