Bocian z Piecek

2021-03-23 08:00:00(ost. akt: 2021-03-23 08:08:35)
Bociek z Piecek

Bociek z Piecek

Autor zdjęcia: Marcin Brzeziński

Dzisiaj każdy z nas jest fotoreporterem, bo każdy z nas ma w kieszeni telefon. Wykorzystajcie to, aby zdobyć dostęp do e-wydań "Kuriera" i „Gazety Olsztyńskiej”. Co trzeba zrobić?
Wystarczy wysłać zdjęcie ciekawego budynku, przyrody, rzeki, jeziora czy po prostu siebie na spacerze. Zdjęcia będziemy publikować między innymi na mragowo.wm.pl i w „Kurierze mrągowskim”. Autorzy zdjęć, które zamieścimy w naszym papierowym wydaniu, otrzymają od nas trzymiesięczny bezpłatny dostęp do elektronicznego wydania "Kuriera" i „Gazety Olsztyńskiej”.

Czekamy na zdjęcia z całego powiatu mrągowskiego. Dzisiaj prezentujemy zdjęcie Marcina Brzezińskiego, który otrzyma od nas bezpłatny 3-miesięczny dostęp do e-wydania Kuriera I Gazety Olsztyńskiej.

Zdjęcia wysyłajcie tutaj: mragowo@gazetaolsztynska.pl. Prosimy o zaznaczenie jak mamy je podpisać: imieniem i nazwiskiem czy w inny sposób oraz miejscowość, w której zostały zrobione.

Igor Hrywna


Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Marcin Brzeziński #3063092 23 mar 2021 13:45

    Chciałbym ślicznie podziękować dla całej redakcji, jest mi bardzo miło zobaczyć swoje zdjęcie na waszej stronie. Cieszę się bardzo z nagrody którą jest bezpłatny 3-miesieczny dostęp do e-wydania Kuriera i Gazety Olsztynskiej. Uwielbiam waszą gazetę a innych zachęcam do wysyłania swoich zdjęć. Życzę miłego dnia i serdecznie pozdrawiam Marcin.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5