Tancerze MDK w wakacje nie próżnują

2020-08-03 09:00:00 (ost. akt: 2020-08-03 09:21:25)

Autor zdjęcia: archiwum MDK Mrągowo

Mimo specyficznej sytuacji ograniczającej m.in. działalność grup artystycznych, niektórzy nie dają za wygraną i odnoszą sukcesy.
Tancerze z Młodzieżowego Domu Kultury w Mrągowie w lipcu uczestniczyli w obozie tanecznym Double Camp pod Ostródą. — Mieli oni możliwość treningu z najlepszymi polskimi instruktorami oraz z tancerzami z zagranicy. Wśród naszej reprezentacji znalazły się: Martyna Gnoza, Magda Borowska, Nikola Cichowska, Paulina Rakowska, Hela Rakowska oraz Michalina Janecka — wymienia Ewa Gnoza, dyrektor mrągowskiego MDK-u.

Przy tej okazji odbyły się również ogólnopolskie zawody. Reprezentantki naszego miasta pokazały się na nich z bardzo dobrej strony. — W TOP 16 znalazła się jedna z najmłodszych na obozie: Michalina Janecka. Do finału doszły aż dwie nasze tancerki. Ostatecznie pierwsze miejsce zdobyła Magda Borowska a drugie wytańczyła Martyna Gnoza — relacjonuje dyrektor. — Gratuluję wszystkim. To był trudny czas i każda z dziewczyn była spragniona wiedzy i możliwości rozwoju. Wszystkie wróciły zdrowe i pełne nowych inspiracji i doświadczeń z dwoma miejscami na podium dla Mrągowa. To piękna promocja naszego miasta w tym niełatwym czasie. Teraz czekamy na nasze treningi w Mrągowie i przygotowujemy się do kolejnych zawodów z ogromnym potencjałem i nową wiedzą — dodaje.

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5