Magdalena Siwek prezentuje swoje prace

2016-10-10 09:00:00(ost. akt: 2016-10-10 09:38:24)

Autor zdjęcia: archiwum biblioteki

Kolejną osobą, która prezentuje swoje zdjęcia w Galerii Młodych Fotografów w Bibliotece Miejskiej w Mrągowie jest Magdalena Siwek.
Tak mówi o sobie — Mam 28 lat, a moje pierwsze kadry zrobiłam 4 lata temu. Myślę, że to przeznaczenie zwłaszcza, że fotografia nie była moją pasją. Swojego aparatu nie kupiłam - wygrałam go w jednym z konkursów, w którym należało pokazać swoje ulubione zdjęcie z wakacji. Było ponad 3 tys. zgłoszeń i nawet przez myśl mi nie przeszło, że to moje zdjęcie zostanie wybrane.

Kiedy nagroda dotarła do domu zaczęło się od zatrzymywania każdej możliwej chwili z życia mojej rodziny. Na portalach społecznościowych pojawiało się coraz więcej fanpage'ów fotograficznych, a w nich mnóstwo ciekawych zdjęć, które przykuwały moją uwagę. Fotografowanie mogłam ćwiczyć każdego dnia, bo mam swojego osobistego modela - ukochanego synka, który niejednokrotnie sam prosi o zrobienie mu zdjęć.

Z dumą mogę stwierdzić, że wszystkiego nauczyłam się sama (metodą prób i błędów). Od 2015 roku zdobyłam kilkanaście wyróżnień, zarówno na szczeblu ogólnopolskim jak i ogólnoświatowym. Wyróżnienia te mają dla mnie ogromne znaczenie, zwłaszcza, że były przyznawane przez cenionych fotografów. W moich fotografiach pragnę ukazywać emocje, uczucia, a coraz częściej magię. Mogę śmiało powiedzieć, że to dopiero początek mojej drogi z fotografią.... Mam nadzieję, że moje zdjęcia przypadną wam do gustu.
Gdybym nie wygrała aparatu dzisiaj nie opowiadałabym Wam o tym jak fotografia inspiruje mnie każdego dnia.

Zapraszamy młodych fotografów do prezentowana swoich zdjęć w Bibliotece Miejskiej w Mrągowie

Kontakt:
Biblioteka Miejska, Wypożyczalnia dla Dorosłych
tel. 89 743 3457
mail wypozyczalnia@ckit.mragowo.pl
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5