Spotkanie autorskie z Anną Dziewit-Meller

2016-04-29 09:39:55(ost. akt: 2016-04-29 10:01:55)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

Pochodząca z Chorzowa dziennikarka, autorka powieści i wywiadów spotka się z czytelnikami 9 maja o godz. 17.30 w sali Orbita CKiT w Mrągowie
Anną Dziewit-Meller przybedzie do Mrągowa w związku z promocją swojej na najnowszej książki "Góra Tajget, która poruszając temat wojny wybrzmiewa głosem świeżym i przejmującym.

– Powieść Anny Dziewit-Meller ma głęboki społeczny sens. Przywraca to, co ważne i burzy nasze dobre samopoczucie. To historia o pamięci, godności, strachu, odwadze i lęku. – tak powieść recenzuje Michał Nogaś z Programu 3 Polskiego Radia.

Dziennikarka jest współautorką (wraz z Agnieszką Drotkiewicz) tomów wywiadów "Głośniej! Rozmowy z pisarkami" i "Teoria trutnia i inne. Rozmowy z mężczyznami", a także reporterskiej książki o Gruzji "Gaumardżos, opowieści z Gruzji" (Nagroda Magellana 2011), napisanej wspólnie z Marcinem Mellerem. W 2012 roku ukazała się jej debiutancka powieść "Disko", nominowana do Nagrody Literackiej "Gryfia".

Wstęp na spotkanie wolny!
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

 Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Joanna Turowska

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5