Michał Lis Mistrzem Polski w Windserfingu

2015-08-14 12:00:00(ost. akt: 2015-08-14 12:19:13)

Autor zdjęcia: Baza Mrągowo

W dniach 7-9 sierpnia na wodach Zatoki Gdańskiej odbyły się Windsurfingowe Mistrzostwa Polski w klasie Techno 4.0. Były to zawody dla dzieci w wieku do 13 lat.
W trakcie Mistrzostw doskonałą formę pokazali reprezentanci Klubu Baza Mrągowo. Bezkonkurencyjny okazał się być Michał Lis, który wygrał zawody, tym samym zdobywając tytuł mistrza Polski. Inni zawodnicy z Bazy, startujący w zawodach, również nie zawiedli swoich trenerów oraz pokładanych w nich nadziei. Bartek Ruszczyk, choć nie zmieścił się na podium, doskonale zaprezentował się w Gdańsku. Zajął 4 miejsce. Szymon Kowalczyk natomiast wywalczył miejsce 20. Bardzo dobrze spisał się najmłodszy zawodnik Wiktor Kocenka, który ukończył wszystkie wyścigi i ostatecznie zajął miejsce 17. Chłopcy dali z siebie wszystko, pokazując przy tym co znaczy duch zdrowej, sportowej rywalizacji. Serdecznie gratulujemy sukcesów i życzymy dalszych zwycięstw!

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.