I Ekologiczny Bieg Mazurski

2015-04-13 12:55:40 (ost. akt: 2015-04-13 13:21:11)

Autor zdjęcia: organizator

24 maja w samo południe wystartuje I Ekologiczny Bieg Mazurski. Zawodnikami będą dorośli biegacze, ale także dzieci i młodzież. W ekologicznym biegu, z którego dochód przekazany zostanie na rzecz chorej Poli z Mrągowa pobiegnie także aktorka Joanna Jabłczyńska.
I Ekologiczny Bieg Mazurski wystartuje już 24 maja. Start i meta zaplanowane są w Ogrodach Pokazowych w Marcinkowie. W tej chwili swój udział zgłosiło już prawie 50 zawodników z Mrągowa, Lidzbarka Warmińskiego, Olsztyna, Giżycka, Warszawy, Kętrzyna, Łomży czy Gdańska. Jeśli chcesz wziąć udział w biegu możesz zapisać się za pośrednictwem strony elektronicznezapisy.pl ZAPISZ SIĘ lub u organizatorów. Biegnąc w I Ekologicznym Biegu Mazurskim wspierasz leczenie Poli z Mrągowa. Wpisowe - 10 zł. Organizator zapewnia nagrody, puchary medale, poczęstunek, wodę i wspólne ognisko po biegu. Pobiegnie z nami Joanna Jabłczyńska.
Bieg główny (dorośli) - 10 km
Bieg dla dzieci i młodzieży (8-15 lat) - 1 km
Start i meta - Marcinkowo koło Mrągowa (Ogrody Pokazowe)
Zapisy na: www.elektronicznezapisy.pl
Informacje dodatkowe, tel. 502 264 297
ed-b
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Ewa Dolińska-Baczewska

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5