Było dużo uśmiechu i zabawy

2023-01-30 19:29:50(ost. akt: 2023-01-30 19:33:31)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Bal karnawałowy dla uczniów to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez nich, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w Szkole Podstawowej nr 1 w Morągu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.
Tego dnia w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci klas I-III i zerówki, jak to zwykle bywa, przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, motylki, rycerzy, piratów, pajacyków, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. W tym roku  faworytem wśród dziewczynek był strój Wednesday – mrocznej córeczki z Rodziny Adamasów. Znakomicie bawiły się dzieci i ich wychowawczynie. Aby mieć energię do tanecznej zabawy uczniowie posilali się poczęstunkiem przygotowanym przez rodziców. W trakcie imprezy odbył się konkurs na króla i królową balu, a także konkurs plastyczny na najładniejszą maskę karnawałową.
Samorząd Uczniowski zorganizował także zabawę taneczną dla uczniów klas IV-VIII. Wszyscy dobrze bawili się.
Red źródło: SP1 w Morągu2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5