Start należy zaliczyć do udanych

2022-06-22 13:08:02(ost. akt: 2022-06-22 13:29:37)

Autor zdjęcia: Archiwum MUKS Victoria Morąg

Zawodnicy MUKS Victoria Morąg po raz ostatni przed wakacjami wystartowali w zawodach sportowych. Start należy zaliczyć do udanych.
Do Białegostoku udała się 10-osobowa ekipa z Morąga w składzie: Lena Galanek, Zuzanna Gotówko, Martyna Kobryń, Natalia Kocięda, Oliwia Ostrowska, Szymon Ostrowski, Krzysztof Słowik, Pola Terpińska( Huzar Taekwondo Cup), Piotr Zawadzki i Piotr Żuchowski( XIV Techniczne Mistrzostwa Polski).
- Większość naszych zawodników to debiutanci, którzy po raz pierwszy wystąpili w konkurencji technicznej i spisali się znakomicie - informuje Bartosz Małecki, trener MUKS Victoria Morąg. - Nasz najmłodszy uczestnik Krzysztof Słowik w turnieju Huzar Cup, zajął I miejsce, W tym samym turnieju Pola Terpińska, Oliwia Ostrowska i Szymon Ostrowski wywalczyli II miejsca w swoich kategoriach, Lena Galanek uplasowała się na miejscu III.
- Dzięki dobremu występowi naszych zawodników podczas turnieju Huzar Cup, drużynowo nasz klub zajął III miejsce, co jest bardzo dużym osiągnięciem - mówi zadowolony trener Małecki.
Piotr Zawadzki, który jest specjalistą od walki sportowej po raz pierwszy wystartował w Technicznych Mistrzostwach Polski w kategorii junior młodszy i zajął dobre 6 miejsce. Bardzo dobrze wypadł Piotr Żuchowski, który również wystartował w Technicznych Mistrzostwach Polski w kategorii P 20 i został Wicemistrzem Polski w tej kategorii!
- Nasz ostatni start przed wakacjami należy zaliczyć do udanych, część zawodników zrobiła dobre wyniki sportowe, a część zebrała cenne doświadczenie startując w zawodach - podsumowuje Bartosz Małecki. -Dziękujemy burmistrzowi Morąga za dofinansowanie naszego wyjazdu.
Red

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5