Bal na cześć świętych

2016-11-03 15:24:08 (ost. akt: 2016-11-03 15:25:47)

Autor zdjęcia: Archiwum szkoły

Uczniowie Szkoły Filialnej w Bramce zainspirowani przez panią Małgosię Białek postanowili uczcić pamięć świętych podczas balu zorganizowanego na ich cześć. Dzieci przebrały się za postacie, które swoim życiem zasłużyły na bycie świętymi.
Pani Małgosia wyświetliła dzieciom prezentację multimedialną pt.: „Kim są Święci?”. Potem odbyły się tańce przy muzyce, zagadki o świętych i poczęstunek owocowy, zjedzony w atmosferze radości, wspólnoty i wspaniałych nastrojów. Na zakończenie balu odbył się konkurs na najpiękniejszy strój świętego, który wygrał Mateusz Kasprzyk – przebrany za Św. Mateusza. Nagrodą w konkursie była „Biblia dla dzieci” do czytania i słuchania. Przebojem balu okazała się piosenka „Każdy może być Świętym” zespołu Mocni w Duchu. Zabawa zorganizowana przez Małgorzatę Białek i Sylwię Grodecką stała się okazją do wspaniałego spędzenia ze sobą czasu, dobrej zabawy i szczęścia wymalowanego na zaangażowanych w zabawę dzieci.
źródło: SF Bramka


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5