Zerówka z „czwórki” sadzi rośliny
2016-10-17 10:51:40(ost. akt: 2016-10-17 10:54:55)
Grupa 0b z SP4 to dzieciaczki zainteresowane wszystkim, co się dookoła dzieje, a w szczególności przyrodą. Razem z panią postanowiły tej przyrodzie przyjrzeć się z bliska.
Zaplanowały sadzenie roślin w donicach na terenie szkoły. Jednak okazało się, że nie ma stojaka, na którym donice te można byłoby postawić. A, że są przedsiębiorczymi dziećmi, wpadły na pomysł, aby zdobyć drewniane palety i poprosić pana konserwatora, żeby taki stojak zbudował. Pomysł swój sfinalizowały. Własnoręcznie posadziły 14 roślin – wśród nich były wrzosy ,truskawki, poziomki, iglaki i zioła. Teraz już tylko pozostaje pielęgnacja i obserwowanie roślin podczas zmieniających się pór roku.
źródło: Justyna Rogozińska, SP4 w Morągu
źródło: Justyna Rogozińska, SP4 w Morągu
Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie
Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.
Zaloguj się lub wejdź przez