Była to pierwsza taka impreza

2016-06-22 16:40:27(ost. akt: 2016-06-22 16:42:19)

Autor zdjęcia: Archiwum UTW

Zarząd Stowarzyszenia Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Morągu zorganizował zawody sportowe. Zawodnicy pływali, biegali, jeździli na rowerze i brali udział w grach i zabawach. Była to pierwsza taka impreza w Morągu dla osób w wieku: 50 +, w której uczestniczyli seniorzy z 5 organizacji pozarządowych: UTW w Morągu, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło w Morągu, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów o / Morąg, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków o / Morąg, ,,Amazonki".
Zawodnicy pływali, biegali, jeździli na rowerze i brali udział w grach i zabawach. Była to pierwsza taka impreza w Morągu dla osób w wieku: 50 +, w której uczestniczyli seniorzy z 5 organizacji pozarządowych: UTW w Morągu, Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Koło w Morągu, Związek Emerytów Rencistów i Inwalidów o / Morąg, Polskie Stowarzyszenie Diabetyków o / Morąg, ,,Amazonki".

red
morag@gazetaolsztynska.pl

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5