Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka ‘2019 w Gminie Małdyty

2019-10-04 13:50:01 (ost. akt: 2019-10-04 14:41:10)

Autor zdjęcia: Archiwum Urząd Gminy Małdyty

W Gminie Małdyty obchodzono Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Wydarzenie zostało ustanowione, by podkreślić wagę edukacji przedszkolnej w rozwoju dziecka, spopularyzować wychowanie przedszkolne.
Jest też okazją do świętowania, zabawy, czerpania radości z bycia przedszkolakiem. 186 milusińskich w naszych przedszkolach również celebrowało ten dzień. Najważniejszy dzień dla społeczności przedszkolnej, pełen radości i beztroskiej zabawy. W tym wyjątkowym dniu na dzieci z przedszkoli czekało wiele niespodzianek. Maluchy uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej, zmagały się z balonami, tańczyły, śpiewały… Radość, śmiech i muzyka świadczyły o wspaniałej zabawie. W naszej gminie święto dostarczyło wielu miłych wrażeń i na pewno dzieci będą je długo i ciepło wspominać.
Gmina Małdyty


Więcej na ten temat w Gazecie Morąskiej w Wieściach z Gminy

red
morag@gazetaolsztynska.pl

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.  Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się  informacją:

">kliknij

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5