Echa piłkarskiego weekendu drużyn w gminie Lubawa

2021-09-13 09:08:34 (ost. akt: 2021-09-13 09:16:07)

Autor zdjęcia: Dominika Sadowska

Za nami weekend pełen piłkarskich emocji. Sprawdź wyniki spotkań zawodników z drużyn gminy Lubawa.
Wyniki spotkań VI kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”A” sezon 2021/2022

LZS Jordan Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3 (2:1)
Bramki: Paweł Brzozowski (28’, 35’) – Sebastian Moskal (9’), Mateusz Pukalski (85’), Cezary Robaczewski (87’)
Skład JORDAN – Mateusz Lewalski – Tomasz Grzybowski, Łukasz Graduszewski, Paweł Brzozowski, Maciej Jurkiewicz (75’ Filip Owczarek), Artur Modrzewski (78’ Jakub Sadowski), Szymon Bogdański, Szymon Żurański, Marcin Frankiewicz (60’ Martyn Michalak), Patryk Gorzka (60’ Marek Wierzbowski), Piotr Rykaczewski
Avista Łążyn – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:8 (0:4)
Bramki: Łukasz Łaszczych (13’, 23’, 74’), Przemysław Małecki (20’), Robert Pokrzywnicki (45’), Szymon Szulc (52’), Cezary Onyszek (72’), Marcin Czaplicki (85’)
Skład AVISTA: Jakub Lewalski (46’ Patryk Orzechowski) – Paweł Jaskulski, Adrian Linkner, Paweł Pałkowski, Łukasz Junkier (46’ Rafał Dudek), Rafał Rynkowski (46’ Radosław Sendobry), Szymon Wroński, Paweł Senkowski (68’ Jakub Zakreta), Bartosz Bilicki (62’ Juliusz Krajewski), Rafał Dembowski (46’ Piotr Kraśnicki), Miłosz Krajewski
KS Constract Lubawa - piłka nożna – LZS OSA Ząbrowo 7:0 (3:0)
Bramki: bramka samobójcza (3’), Alan Klimek (14’, 75’, 77’, 83’), Łukasz Margalski (42’), Paweł Ossowski (66’)
Skład CONSTRACT: Maciej Kordalski – Łukasz Mróz (75’ Patryk Dereszewski), Szymon Licznerski, Szymon Szałkowski, Alan Klimek, Maciej Górski (60’ Kamil Maj), Łukasz Frankiewicz (46’ Paweł Ossowski), Paweł Fafiński (60’ Mateusz Jackowski), Igor Szczepański (46’ Jakub Banach), Janusz Okuniewski (46’ Łukasz Licznerski), Łukasz Margalski
Wyniki VI kolejka
KS GMINA Kozłowo – GKS ISKRA Smykówko 3:0
LZS JORDAN Kazanice – KS ZAMEK Kurzętnik 2:3
UKS ORZEŁ Ulnowo – MKS Działdowo 0:1
KS ISKRA Narzym – KS Mroczno 3:0
LZS OHI Frednowy – LKS WEL Lidzbark Welski 2:1
LZS AVISTA Łążyn – LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 0:8
KS CONSTRACT Lubawa – LZS OSA Ząbrowo 7:0
Tabela po VI kolejce
I KS ISKRA Narzym 16 pkt. bramki 18:3
II LKS ORZEŁ Janowiec Kościelny 15 pkt. bramki 27:10
III MKS Działdowo 13 pkt. bramki 12:8
IV KS ZAMEK Kurzętnik 12 pkt. bramki 13:9
V LZS JORDAN Kazanice 12 pkt. bramki 20:17
VI KS CONSTRACT Lubawa 11 pkt. bramki 25:7
VII LKS WEL Lidzbark Welski 11 pkt. bramki 13:7
VIII LZS OSA Ząbrowo 9 pkt. bramki 11:17
IX KS Mroczno 8 pkt. bramki 25:15
X KS GMINA Kozłowo 7 pkt. bramki 13:16
XI LZS OHI Frednowy 4 pkt. bramki 8:17
XII UKS ORZEŁ UInowo 1 pkt. bramki 8:25
XIII LZS AVISTA Łążyn 1 pkt. bramki 10:36
XIV GKS ISKRA Smykówko 0 pkt. bramki 6:22

Wyniki spotkań III kolejki rozgrywek o Mistrzostwo Klasy „”B” sezon 2021/2022

LZS TORPEDA Rożental – LZS HURAGAN Byszwałd 0:1 (0:1) 
Bramka: Dawid Maciołek (24’) 
Skład TORPEDA – Paweł Majewski (10’ Marek Korpowski) – Maksym Konaki (46’ Piotr Taranowski), Damian Porębski, Robert Marciniak, Jakub Chełkowski, Patryk Grabowski, Mateusz Łukomski, Kacper Pomoryn, Mateusz Zalewski, Marcin Januszewski
Skład HURAGAN: Łukasz Szechlicki – Marcel Brejdakowski (50’ Maciej Borkowski), Adam Węglewski (80’ Maciej Snowacki), Damian Goliszewski, Mateusz Piotrowicz (75’ Filip Januszewski), Damian Pelc (46’ Krystian Opałka), Dawid Maciołek, Kacper Szczepański, Krzysztof Kozłowski (68’ Adrian Jakubowski), Krystian Kozłowski (69’ Damian Wyżlic), Krzysztof Czarnecki (90’+1 Mariusz Liszewski)

PFT DREWNEKS Sampława – LZS Fijewo 3:1 (2:0)
Bramki: Jakub Lendzionowski (26’, 30’), Henryk Świątkowski (71’) – Michał Szczepański (52’)
Skład DREWNEKS: Łukasz Ochlak – Adam Dybich (65’ Marek Laskowski), Lucjan Szwarc, Cezary Chorzelewski (46’ Przemysław Cabaj), Jakub Lendzionowski, Michał Raciborski, Patryk Mówiński (74’ Sylwester Bukowski), Tomasz Sławiński (67’ Szymon Lasikowski), Michał Łukaszewski (58’ Radosław Buczkowski), Henryk Świątkowski, Andrzej Podlaszewski
Skład Fijewo: Rafał Raduszewski – Daniel Osmański, Mateusz Machnowski, Przemysław Mówiński (70’ Karol Rudnicki), Sebastian Karczewski, Karol Jakubowski, Tymoteusz Rudszewski, Karol Karkut, Michał Szczepański, Kacper Małkowski, Mateusz Lewandowski


Wyniki III kolejka
KS WEL Bratian – MLKS OLIMPIA Kisielice 6:4
LZS TORPEDA Rożental – LZS HURAGAN Byszwałd 0:1
PFT DREWNEKS Sampława – LZS Fijewo 3:1
UKS ŻAK Jamielnik – KS WICHER Gwiździny 6:1
LZS ZAMEK Szymbark – UKS MAŁY Jeziorak Iława 1:2

Tabela po III kolejce
I UKS MAŁY Jeziorak Iława 9 pkt. bramki 13:2
II PFT DREWNEKS Sampława 7 pkt. bramki 8:3
III LZS ZAMEK Szymbark 6 pkt. bramki 14:3
IV UKS ŻAK Jamielnik 6 pkt. bramki 12:5
V LZS TORPEDA Rożental 6 pkt. bramki 6:4
VI KS WEL Bratian 6 pkt. bramki 14:13
VII LZS HURAGAN Byszwałd 3 pkt. bramki 1:14
VIII MLKS OLIMPIA Kisielice 1 pkt. bramki 6:9
IX LZS Fijewo 0 pkt. bramki 3:12
X KS WICHER Gwiździny 0 pkt. bramki 3:15

źródło: Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5