Przedświąteczne przygotowania w Lubawie

2020-11-18 11:16:46 (ost. akt: 2020-11-18 11:23:38)

Autor zdjęcia: freepik

Przed nami Święta Bożego Narodzenia. To jeden z najpiękniejszych okresów w roku.
Co roku w grudniu, odbywa się szereg imprez i inicjatyw związanych ze Świętami. W tym roku, z powodu pandemii, nie wiadomo jak to będzie wyglądało.

Wiadomo jednak, że Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie nie zapomina o tym wyjątkowym czasie.

NIEBIESKIM ŚWIATŁEM OŚWIECENI - Miejski Ośrodek Kultury w Lubawie, wychodzi z propozycją udziału w VII Ogólnopolskim Festiwalu pn. "Niebieskim Światłem Oświeceni" w formie online. Aby wziąć udział w Festiwalu należy nagrać filmik z nagraniem piosenki świątecznej, kolędy lub pastorałki i wysłać go mailem do Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie do dnia 6 stycznia 2020 roku. Ogłoszenie wyników odbędzie się 15 stycznia 2021. Regulamin i karta zgłoszeniowa dostępna w serwisie internetowym MOK.

LUBAWSKI JARMARK ŚWIĄTECZNY - 19 grudnia 2020 na lubawskim rynku, odbędzie się Lubawski Jarmark Świąteczny. Już dziś organizator, Miejski Ośrodek Kultury, zaprasza wystawców (osoby prywatne i firmy), rękodzielników, restauratorów i stowarzyszenia do udziału w tym przedświątecznym wydarzeniu. Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne są w serwisie internetowym Miejskiego Ośrodka Kultury w Lubawie. Zgłoszenia przyjmowane są od 23 listopada do 14 grudnia 2020 roku.

DZIECIĘCA GALERIA ŚW MIKOŁAJA - Przygotuje krótki wierszyk lub pracę plastyczną i przyślij do MOK-u. 6 grudnia w Mikołajki pojawi się fantastyczna, mikołajkowa galeria, tam właśnie pojawi się Twoja praca. Zgłoszenia można przysyłać do 3 grudnia na adres: mok@lubawa.pl

red

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. fan S. #3008317 | 10.10.*.* 18 lis 2020 13:07

    Ciekawe, jak to będzie w Lubawie z tymi prezentami. Mogą być skromniejsze. Proboszcz fary zarządzi że :w związku z ograniczeniami ilości osób (50 w Farze, 7 w kościele św. Barbary) uczestniczących w liturgii, na ten czas kolekta będzie zbierana na każdej Mszy świętej, również w dni powszednie, z przeznaczeniem na bieżące utrzymanie i funkcjonowanie kościołów, pozostałych obiektów parafialnych, cmentarza oraz sanktuarium w Lipach."

    odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (1)

    2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5