Jak pracuje Urząd Miasta i Urząd Gminy Lubawa

2020-05-05 09:36:35(ost. akt: 2020-05-05 09:40:53)

Autor zdjęcia: archiwum

URZĄD MIASTA W LUBAWIE

Od 27 kwietnia 2020 roku do odwołania, Urząd Miasta w Lubawie, będzie przyjmował interesantów w godzinach od 11 do 13. Do budynku, jednorazowo będzie mogło wejść 5 osób. Interesantów obowiązuje przestrzeganie zaleceń tj. zasłanianie ust i nosa, noszenie rękawiczek oraz dezynfekowanie rąk w holu budynku. W dalszym ciągu zaleca się, aby załatwiać sprawy urzędowe drogą elektroniczną lub telefonicznie.

Kasa Urzędu nadal jest zamknięta. Numery kontaktowe oraz adresy poczty elektronicznej, dostępne w serwisie internetowym Urzędu Miasta w Lubawie.

Obrazek w tresci

URZĄD GMINY LUBAWA

W związku z ustaleniem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej obszarem, na którym wystąpił stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Urząd Gminy Lubawa nadal pracuje w formule wyłączającej bezpośrednią obsługę interesantów.
Pomimo ograniczeń związanych z funkcjonowaniem urzędu oraz bezpośrednią obsługą interesantów pracownicy na bieżąco rozpatrują wszystkie sprawy, pisma i wnioski.
W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne interesanci nadal będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr 89 645 54 30.
Możliwy jest kontakt drogą mailową urzad@gminalubawa.pl. lub poprzez skrzynkę podawczą na platformie ePUAP/uglubawa/SkrytkaESP oraz drogą pocztową na adres Urząd Gminy Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa.
W holu Urzędu Gminy (budynek B) wystawiony jest pojemnik do którego można złożyć wszystkie podania, wnioski lub pisma.
Kasa Urzędu nadal jest nieczynna, prosimy o dokonywanie opłat drogą elektroniczną: BNP Paribas Bank Polska S. A. 37 2030 0045 1110 0000 0045 2720
Prosimy Państwa o zrozumienie i wyrozumiałość dla wprowadzonych rozwiązań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.


Czytaj e-wydanie


Gazeta Olsztyńska zawsze pod ręką w Twoim smartfonie, tablecie i komputerze. Codzienne e-wydanie Gazety Olsztyńskiej, a w czwartek i piątek z tygodnikiem lokalnym tylko 2,46 zł.

Kliknij w załączony PDF lub wejdź na stronę >>>kupgazete.pl


We wtorkowym (5 maja) wydaniu m.in.

Chętnie wróciliśmy do galerii
W poniedziałek ponownie otworzyły się galerie handlowe. Olsztyniacy ruszyli do nich chętnie. Niektórzy z ciekawości, inni w określonym celu. Galerie spodziewają się stopniowego zwiększania ruchu. Zwłaszcza po godzinach pracy.

Polityczne gierki pod wybory
Gdyby sprawa nie dotyczyła głowy państwa, to można byłoby nawet się pośmiać, ale chodzi o wybory prezydenta RP, więc Polakom wcale nie jest do śmiechu. I choć do wyborów zostało zaledwie kilka dni, to nadal mamy wyborczy chaos.

Zmarł Kubuś, Bartosz walczy o życie
W szpitalu dziecięcym zmarł jeden z bliźniaków poszkodowanych w wypadku. 1,5-rocznego Kubusia, pomimo wysiłku lekarzy, nie udało się uratować. Bartosz wciąż walczy o życie.


2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B