Pokaz mody z okazji Dnia Kobiet

2015-03-09 13:00:00 (ost. akt: 2015-03-09 11:40:49)

Autor zdjęcia: Daniela Ankiewicz

Mieszkanki wsi Byszwałd mogły poczuć się wyjątkowo, zwłaszcza te, które wzięły udział w uroczystości zorganizowanej z okazji Dnia Kobiet przez Klub Seniora pod kierunkiem przewodniczącej Marii Ewertowskiej, Rady Rodziców i Ochotniczej Straży Pożarnej.
Po życzeniach Zenona Czuwary, który złożył je wszystkim paniom, dzieci zaprezentowały część artystyczną pt. ,,Być kobietą” pod kierunkiem Danieli Ankiewicz i Hanny Góralskiej. Uczniowie zademonstrowali swoje talenty wokalne, muzyczne, aktorskie i taneczne. Na zakończenie części artystycznej była prawdziwa niespodzianka - pokaz mody dziewczęcej w wykonaniu chłopców klasy szóstej. Zrobiło się kolorowo i bardzo wesoło!

Chłopcy prezentowali się tak zabawnie, że widownia pękała ze śmiechu. Szkolni artyści zostali nagrodzeni brawami i cukierkami.
Druhowie wręczyli wszystkim paniom po jabłku i częstowali cukierkami. Niezwykłym widokiem popołudnia była obsługa kelnerska w wykonaniu strażaków, ubranych na galowo. Atrakcją imprezy był płonący tort, serwowany paniom przez strażaków. Organizatorzy dziękują wszystkim paniom za udział w imprezie i za wspólną zabawę.

Daniela Ankiewicz


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5