ORNECKI KLUB TENISA STOŁOWEGO ZAPRASZA NA ŚWIĘTO TENISA STOŁOWEGO!

2023-11-24 15:58:43(ost. akt: 2023-11-24 16:00:55)

Autor zdjęcia: Materiały Klubu

TENIS STOŁOWY/// Tenisiści stołowi OKTS Budom Orneta już w najbliższą niedzielę -26 listopada o godz. 14:00 rozegrają pierwszy mecz we własnej hali w III lidze. Będzie to powrót ligowego tenisa stołowego w Ornecie po wielu latach. Ornecianie zmierzą się z LZS Lubawa.
— Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Ornety i okolic na mecz III ligi tenisa stołowego pomiędzy OKTS Budom Orneta a LZS Lubawa! Do Ornety przyjedzie lider tabeli! — zapowiada Wojciech Chrząszcz obecnie najskuteczniejszy zawodnik orneckiej drużyny

Po trzech kolejkach najbliżsi rywale OKTS Budom prowadzą w ligowym zestawieniu z kompletem punktów. LZS Lubawa pokonywał odpowiednio AZS UWM II Olsztyn, Mlexer Elbląg oraz Energę-Morliny Ostróda II. Ornecianie w tym momencie plasują się na czwartym miejscu z dorobkiem zwycięstwa i porażki. OKTS Budom przegrał na inaugurację z Mlexerem (7:11), jednak później zrehabilitował się i pokonał Energę-Morliny II (13:5).

— Liczymy na dobre widowisko, wysoki poziom sportowy, ale przede wszystkim na przyjemne i aktywne spędzenie czasu. W niedzielę szykuje się dobra zabawa oraz ciekawa rywalizacja. Lubawa prezentuje dobry i wyrównany skład. Nie bez przypadku ta drużyna jest liderem i poważnie myśli o awansie do II ligi. Co jednak najważniejsze, to fakt, że przy stołach kibice zobaczą swoich dobrych znajomych. Warto przyjść 26 listopada do hali OSiR w Ornecie. Z pewnością nikt nie pożałuje. Serdecznie zapraszamy! — dodaje Wojciech Chrząszcz

Mecz OKTS Budom Orneta - LZS Lubawa w niedzielę 26 listopada o godz. 14:00 w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji w Ornecie przy ul. Sportowej 7.

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5