Spotkają się, aby wspólnie posprzątać

2023-04-13 11:17:24(ost. akt: 2023-04-13 11:40:18)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Urząd Miasta zaprosił mieszkańców do akcji sprzątania miasta. - Spotkajmy się razem i zróbmy coś dobrego! - napisał na swoim profilu Facebook burmistrz Jacek Wiśniowski.
Akcje sprzątania są w Lidzbarku Warmińskim popularne. Włączają się w nie szkoły, stowarzyszenia, grupy sportowe, seniorzy z UTW, oraz inne formalne i nieformalne grupy.

Kolejną akcję zapowiedziano na najbliższy wtorek, 18 kwietnia. Na profilu Facebook Urzędu Miejskiego czytamy: W imieniu Jacka Wiśniowskiego Burmistrza Lidzbarka Warmińskiego zapraszamy członków stowarzyszeń, grup sportowych, kół zainteresowań, sportowców, grupy formalne i nieformalne oraz wszystkich mieszkańców na wspólną akcję sprzątania miasta. Spotykamy się we wtorek, 18 kwietnia o godzinie 16.00 na parkingu przy Urzędzie Miasta. Zapewniamy worki oraz rękawiczki ochronne. Po akcji sprzątania na uczestników będzie czekała niespodzianka!

Społeczne zorganizowane akcje sprzątania niosą ze sobą wiele korzyści. Oprócz tych oczywistych, zwiększają świadomość mieszkańców i propagują pozytywne zachowania.

My również popieramy akcję!

tom

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5