Cool jak kultura

2022-09-28 10:25:37(ost. akt: 2022-09-28 10:32:40)

Autor zdjęcia: materiały organizatora

"Cool jak kultura" rusza z trzecią edycją! Czym jest? To projekt edukacji kulturalnej, którego efektem jest między innymi "Lidzbarski Przewodnik Kulturalny Młodego Odkrywcy’’ i spotkania z najmłodszymi mieszkańcami Lidzbarka Warmińskiego.
Już trzeci rok z rzędu lidzbarskie przedszkolaki z najstarszych grup będą brały udział w projekcie edukacji kulturalnej "Cool jak kultura – Lidzbarski Przewodnik Kulturalny Młodego Odkrywcy’’ pod honorowym patronatem burmistrza Lidzbarka Warmińskiego Jacka Wiśniowskiego.

Projekt od samego początku jest wspierany przez Urząd Miejski, a partnerami są instytucje: Oranżeria Kultury – Miejska Biblioteka Pedagogiczna, Miejska Biblioteka Publiczna im. Marcina Kromera, Młodzieżowy Dom Kultury im. Ireny Kwinto, Ośrodek Sportu i Rekreacji, Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia w Lidzbarku Warmińskim oraz Muzeum Warmińskie z siedzibą w lidzbarskim zamku.

Koordynatorem i pomysłodawcą jest Lidzbarski Dom Kultury.
— Drogie przedszkolaki – przybywamy z edycją 2022-2023, w pierwszej kolejności odwiedzimy Was w waszych przedszkolach i wręczymy Wam imienne przewodniki, a następnie czekamy na Was w naszych instytucjach z mocą ciekawostek i niespodzianek! Do zobaczenia! — piszą realizatorzy projektu "Cool jak kultura – Lidzbarski Przewodnik Kulturalny Młodego Odkrywcy’’.


2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5