Żegnaj szkoło! Witajcie wakacje!

2021-06-27 19:52:54(ost. akt: 2021-06-27 21:06:17)

Autor zdjęcia: Kamil Onyszk

Już jutro pierwszy wakacyjny poniedziałek. Przed uczniami szkół podstawowych i średnich jest aż 67 dni wolnego od nauki. Zobaczcie jak wyglądały ostatnie apele w lidzbarskich podstawówkach.
W piątek, 25 czerwca w polskich szkołach zabrzmiał ostatni dzwonek oznajmiający rozpoczęcie przerwy wakacyjnej. Uroczyste apele były okazją to wręczenia nagród i gratulacji dla uczniów, którzy zdobyli szczególne osiągnięcia uczestnicząc w różnych konkursach i zawodach sportowych. Nagrody otrzymali także ci, których średnia ocen na koniec semestru wyróżniała się na tle szkoły. Zakończenie roku szkolnego to także czas pożegnań klas ósmych. Absolwenci rozpoczną od września naukę jako uczniowie szkół średnich.

Uroczysty apel był szczególny w Szkole Podstawowej nr1 im. Mikołaja Kopernika, bo ostatni pod przewodnictwem dyrektor Bożeny Drozd, która odchodzi na emeryturę. Uczniowie i kadra pedagogiczna podziękowali jej za lata wspólnej pracy i życzyli zdrowia, uśmiechu i powodzenia na nowej drodze życia.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z zakończenia roku w Szkole Podstawowej nr1 im. Mikołaja Kopernika, Szkole Podstawowej nr3 im. Ignacego Krasickiego i Szkole Podstawowej nr4 im. Jana Pawła II.

ok
2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5