Podczas awantury uderzył matkę w twarz

2018-05-25 09:44:45 (ost. akt: 2018-05-25 10:11:29)

Autor zdjęcia: Autor: sxc.hu

Zatrzymaniem w policyjnym areszcie zakończyła się interwencja domowa przeprowadzona wobec 32-letniego mieszkańca Lidzbarka Warmińskiego. Pijany mężczyzna wyzywał i popychał swoją matkę. Kiedy pokrzywdzona zwróciła synowi uwagę, ten uderzył ją w twarz.
W nocy 25 maja 2018 roku kilkanaście minut po północy oficer dyżurny przyjął zgłoszenie o awanturze domowej u jednej z rodzin w Lidzbarku Warmińskim. Policjanci pojechali pod wskazany adres, gdzie zastali awanturującego się 32-latka. Funkcjonariusze w rozmowie z pokrzywdzoną ustalili, że jej syn wróci do domu pod działaniem alkoholu i bez powodu zaczął na nią krzyczeć. Mężczyzna wyzywał matkę, popychał i nie dawał jej spać. Kiedy kobieta zwróciła synowi uwagę, żeby się uspokoił, ten uderzył ją ręką w twarz.

W trakcie interwencji mężczyzna nadal zachowywał się agresywnie wobec matki. Policjanci, aby zapewnić spokój i bezpieczeństwo zgłaszającej, odizolowali od niej agresywnego syna. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Funkcjonariusze objęli rodzinę procedurą tzw. Niebieskiej Karty. Teraz mundurowi sprawdzają sytuację rodziny.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij


2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5