Pokaz Filmowy w "Ratuszu".

2018-02-13 09:05:31 (ost. akt: 2018-02-13 09:05:06)
Fot. Grupa rekonstruktorska Wileńskiego Muszkieterskiego Pułku

Fot. Grupa rekonstruktorska Wileńskiego Muszkieterskiego Pułku

Autor zdjęcia: Robert Dubaj

Kolejna porcja filmów opisujących piękną pasję do minionych epok. Już niedługo w Lidzbarku Warmińskim znów rozlegną się strzały wielkich bitew.
Podczas zimowej przerw Wileński Muszkieterski Pułk oraz przyjaciele rekonstruktorzy wspominają miniony sezon. Okazją do tego jest kolejne spotkanie, które odbędzie się we wtorek 27 lutego 2018 roku o godzinie 18.00 z filmami pokazującymi te interesujące hobby.Tym razem gościmy w Sali Widowiskowej Domu Środowisk Twórczych "Ratusz".

Podczas projekcji między innymi obrazy reżyserów : Lukana Zakrzewskego jak i Tomira Dąbrowskiego oraz kilka nowych ,które nie załapały się na ostatni pokaz. Będzie można posłuchać czym jest nurt rekreacji historycznej jak i możliwości rozwoju jakie daje.

Jest to krótki przegląd filmów połączonych ze spotkaniem z rekonstruktorami i ich pasją. W programie przewidziano: pokaz filmów krótkometrażowych o tematyce związanej z Bitwą pod Heisbergiem; prezentacja grup działających w naszym regionie; rekrutacja i zaciąg w szeregi rekonstruktorów; rozmowy na temat rekonstrukcji historycznej jako sposobu spędzania wolnego czasu. Wstęp na spotkanie jest wolny.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: manufaktura

2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5