Uważajcie grzybiarze!

2017-09-18 08:57:24(ost. akt: 2017-09-18 09:04:30)
Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Zdjęcie jest tylko ilustracją do tekstu

Autor zdjęcia: Anna Dawid

Naszą Czytelniczkę spotkała niemiła przygoda, która i tak mogła skończyć się gorzej. Przeczytaj koniecznie, zanim pojedziesz samochodem na grzyby.
To, co przytrafiło się mojej rodzinie może spotkać każdego. Dlatego opiszę sytuację, która miała miejsce niedawno w lesie niedaleko Bisztynka. Wracając z wycieczki postanowiliśmy pospacerować po lesie i poszukać grzybów. Ostatnio pogoda sprzyja grzybiarzom, więc mieliśmy nadzieję, że znajdziemy choć kilka. Zatrzymaliśmy auto w bocznej drodze i poszliśmy na spacer.

Po kilkunastu minutach, kiedy wracaliśmy już do auta zauważyliśmy szare kombi z lokalną rejestracją, które zatrzymało się obok naszego samochodu. Kierowca auta - człowiek koło pięćdziesiątki - z wyraźnie wystraszoną miną, spakował narzędzia do bagażnika i szybko odjechał na nasz widok.

Niczego nie podejrzewając wsiedliśmy do auta i ruszyliśmy. Niestety okazało się, że człowiek spotkany w lesie próbował włamać się do naszego samochodu i wyłamał szyberdach. Na szczęście wypłoszyliśmy złodzieja w ostatniej chwili, choć oczywiście naprawa dachu to też koszt.

Drodzy czytelnicy, uważajcie na swoje samochody zaparkowane w lesie. Nigdy niestety nie wiadomo, kogo można spotkać. Zdarzenie to miało miejsce przy drodze krajowej 57 w sobotę 16 września.

Czytelniczka

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. las #2330951 | 195.136.*.* 18 wrz 2017 22:40

    Nie poszła głupia pi-pa na policje tylko tu wypisuje

    Ocena komentarza: warty uwagi (1) odpowiedz na ten komentarz pokaż odpowiedzi (3)

    2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5