Nie mógł kupić alkoholu, więc... ściągnął drzwi

2015-11-10 12:00:00(ost. akt: 2015-11-10 11:57:54)
52-letni mieszkaniec gminy prosto ze sklepu trafił do policyjnego aresztu. Powód? Pijany mężczyzna „wkurzył się” po tym jak ekspedientka odmówiła mu sprzedaży alkoholu. Awanturnik najpierw wyzwał wulgarnie kobietę, a potem... wyjął z zawiasów drzwi do sklepu. Po wytrzeźwieniu 52-latek został ukarany mandatem karnym.
8 listopada przed godziną 14:00 policjanci otrzymali informację o awanturze w sklepie spożywczym na terenie gminy Lidzbark Warmiński. Na miejscu policyjny patrol zastał siedzącego na podłodze mężczyznę, który głośno krzyczał, zaczepiał klientów oraz wyzywał ekspedientkę.

Jak ustalili funkcjonariusze, powodem rozzłoszczenia pijanego awanturnika była odmowa sprzedaży mu alkoholu.

52-latek w rewanżu wobec ekspedientki wyjął z zawiasów drzwi wejściowe do sklepu, żeby - jak to sam określił - „ekspedientka nie mogła mu ich zamknąć przed nosem”.
Mieszkaniec gminy został zatrzymany w policyjnej celi.

Po wytrzeźwieniu za zakłócanie porządku w miejscu publicznym został ukarany mandatem karnym.
Informacja KPP

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij



2001-2025 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 7B