Uszkodzone auto promile na drodze

2018-02-19 11:20:10(ost. akt: 2018-02-19 11:21:31)
ilustracja do treści

ilustracja do treści

Autor zdjęcia: Karol Wrombel

Policjanci pełniący służbę patrolową na drodze nie mają chwili wytchnienia. Najpierw wyjaśniali okoliczności uszkodzenia samochodu osobowego, a za chwilę podczas kontroli drogowej pojazdu, zatrzymali kierowcę, który prowadził auto „na podwójnym gazie”.
W piątek 16 lutego na parkingu w Lidzbarku, w rejonie jednego z dyskontów, mercedes został uszkodzony przez kierowcę innego auta. Poszkodowana właścicielka mercedesa, mieszkanka gminy Lidzbark zgłosiła sprawę na policję.

— Policjanci ustalają okoliczności i sprawcę zdarzenia. Za spowodowanie wykroczenia przeciwko bezpieczeństwu i porządku w komunikacji sprawca podlega karze grzywny albo nagany — informuje oficer prasowy Justyna Nowicka.

Natomiast w jednej z miejscowości w gminie Działdowo patrol ruchu drogowego zatrzymał mieszkańca gminy, który kierował osobowym chryslerem, będąc w stanie po spożyciu alkoholu. Mężczyźnie policjanci uniemożliwili dalszą jazdę i zatrzymali prawo jazdy.

— Kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie po spożyciu alkoholu stanowi wykroczenie zagrożone karą aresztu albo grzywny. Ponadto wobec sprawcy tego wykroczenia sąd orzeka zakaz prowadzenia pojazdów na okres od 6 miesięcy do 3 lat — dodaje oficer prasowy.

Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

Komentarze (2) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Las Vegas #2445621 | 31.0.*.* 21 lut 2018 19:50

    Las Palmas,Las Mexico,Las Smołdziński

    odpowiedz na ten komentarz

  2. Jan #2444802 | 212.71.*.* 20 lut 2018 18:33

    ,,Policjanci pełniący służbę patrolową na drodze nie mają chwili wytchnienia,, No tak Lidzbark to bardzo wielkie miasto wieksze niż stolica a biedni policjanci mają tak duzo roboty jak policja w Nowym Jorku albo i jeszcze więcej...Człowieku zastanów sie co za głupoty wypisujesz....

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) odpowiedz na ten komentarz

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5