Zakończenie roku w MGOK Lidzbark

2017-07-01 12:46:22 (ost. akt: 2017-07-01 07:57:11)

Autor zdjęcia: archiwum MGOK

W lidzbarskim parku rekreacyjno-sportowym "Małe Jeziorko" odbyło się wypełnione atrakcjami zakończenie sezonu prac sekcji artystycznych działających w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Lidzbarku.
Wydarzenie adresowane było, przede wszystkim, do najmłodszych - toteż atrakcje były adekwatne do wieku uczestników: zabawom z chustą animacyjną oraz wyścigom w tunelu z materiału towarzyszyła możliwość akrobacji w parku linowym oraz sprawdzenia swoich umiejętności na dziecięcej strzelnicy. Nad dobrym przebiegiem zabaw oraz bezpieczeństwem uczestniczących w nich dzieci czuwali instruktorzy lidzbarskiego ośrodka kultury.
W trakcie trwania wydarzenia można było posilić się grillowaną kiełbaską, zaś na wszystkich młodych artystów czekały okolicznościowe świadectwa.
Impreza z okazji zakończenia sezonu w sekcjach artystycznych lidzbarskiego ośrodka kultury była udanym wydarzeniem pełnym znakomitej zabawy. Odbyła się, co warto również dodać, przy sprzyjającej pogodzie. Wszystkich zainteresowanych zdobywaniem twórczych umiejętności w różnych dziedzinach sztuki, Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Lidzbarku zaprasza ponownie we wrześniu.

MGOK Lidzbark


Czytaj e-wydanie

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5