Jubileusze, jubileusze i grad życzeń, upominków oraz medali...

2021-12-21 12:15:23(ost. akt: 2021-12-21 12:44:55)
Jubilaci wraz z organizatorami przedświątecznego spotkania

Jubilaci wraz z organizatorami przedświątecznego spotkania

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

Miniony poniedziałek był szczególnym dniem dla par małżeńskich z gminy Kurzętnik, które właśnie obchodzą 50 – lecie wspólnej drogi. Wśród gości spotkania w CUS była też jedna para, która jest z sobą związana od 60 lat. Dla jubilatów były prezenty i medale.
Diamentowe gody obchodzą państwa Krystyna i Józef Kwiatkowscy, mieszkańcy Marzęcic. Z okazji 60 – lecia wspólnej małżeńskiej drogi zostali uhonorowani przez Wojciecha Dereszewskiego, wójta gminy, listem gratulacyjnym i upominkiem. Gospodarz gminy złożył życzenia w asyście Mieczysławy Buńka, szefowej gminnego USC i Romana Lewickiego, dyrektora CUS w Kurzętniku.
Pozostali jubilaci, którzy świętują 50- rocznicę ślubu, otrzymali również upominki oraz Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Uroczystość ubogacił swoim występem zespół śpiewaczy Anibabki pod batutą Anny Lewickiej.

MEDALE OD PREZYDENTA RP NA 50-LECIE
Barbara i Franciszek Auda (Brzozie Lubawskie), Regina i Bogusław Lange oraz Barbara i Jan Płoscy (Marzecice), Jadwiga i Jan Marchlewscy, Edward i Elżbieta Jeznach (Krzemiewo), Krystyna i Ludwik Rywalscy (Wielkie Bałówki), Helena i Kazimierz Neuman, Danuta i Józef Zalewscy, Irena i Henryk Zielińscy oraz Teresa i Henryk Chmarzyńscy (wszyscy z Kurzętnika), Kazimiera i Jerzy Szczukowscy (Tereszewo)
Do wszystkich serdeczności dołącza się również zespół redakcyjny "Gazety Nowomiejskiej"
ul


Krystyna i Józef Kwiatkowscy, mieszkańcy Marzęcic obchodzą 60-lecie małżeństwa

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5