Dobre wyniki uczniów z ZSZ w Kurzętniku na mistrzostwach w Nidzicy

2019-11-03 11:21:36(ost. akt: 2019-11-03 11:23:25)
Kurzętniccy zawodnicy i ich koledzy na mistrzostwach w Nidzicy

Kurzętniccy zawodnicy i ich koledzy na mistrzostwach w Nidzicy

Autor zdjęcia: ZSZ Kurzętnik

W piątek 25 października w Nidzicy odbył się Finał Mistrzostw Województwa Warmińsko – Mazurskiego SZS w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Na starcie stanęło kilkuset biegaczy z całego województwa.
Pogoda jak na tę porę nie była najgorsza. Organizatorzy zadbali o odpowiednią oprawę - godną rangi imprezy. Uczniowie z Zespołu Szkół Zawodowych w Kurzętniku godnie zaprezentowali nasz powiat. Na starcie do biegu w kategorii dziewcząt 10x1000m stanęło 8 drużyn . Po bardzo zaciętej rywalizacji na trasie biegu, gdzie na każdej zmianie nasze zawodniczki zajmowały coraz wyższe miejsce w klasyfikacji, dziewczęta zajęły III m . Chłopcy startowali w biegu 10x1200m wśród 12 innych ekip. Ostatecznie uplasowali się na VI miejscu w nie mniej emocjonującej walce.

Reprezentacja dziewcząt: Ulińska Otylia, Ulińska Zuzanna, Kornacka Kinga, Groszewska Partycja, Kozłowska Agata, Florkiewicz Zofia, Rybicka Patrycja, Wolska Patrycja, Żuralska Agnieszka, Waliszewska Natalia.

Reprezentacja chłopców: Kamiński Przemysław, Józefowicz Mateusz, Skronik Wojciech, Jankowski Piotr, Woźniak Patryk, Wrzosek Dominik, Bedra Kacper, Sobczak Błażej.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie


2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5