Brązowy medal Piotra Kołakowskiego

2019-08-06 12:22:33(ost. akt: 2019-08-06 13:07:05)
Piotr Kołakowski (z prawej) wywalczył srebrny medal

Piotr Kołakowski (z prawej) wywalczył srebrny medal

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

Kurzętnicki zawodnik Piotr Kołakowski wywalczył na mistrzostwach w Zagrzebiu brązowy krążek. Gratulujemy.
W dniach od 31 lipca do 3 sierpnia 2019 roku w Zagrzebiu (Chorwacja) odbyły się Akademickie Mistrzostwa Europy Sportów Walki EUSA Combat Championships.

W imprezie udział wzięło 1.300 zawodników z 35 krajów reprezentujących 400 europejskich uniwersytetów. Wśród startujących znalazł się Piotr Kołakowski, zawodnik Zamek Expom Kurzętnik, który reprezentował UKW w Bydgoszczy, swoją uczelnię.

W Zagrzebiu o medale rywalizowali przedstawiciele czterech sportów walki: kickboxing, taekwon-do, judo i karate. Nasz zawodnik wywalczył na mistrzostwach brązowy krążek w formule light contact w kategorii wagowej – 84 kg. To kolejne cenne trofeum Piotra Kołakowskiego w jego przygodzie z kickboxingiem.

opr. Grażyna Jonowska
Piotr Kołakowski (z prawej) wywalczył srebrny medal

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5