Dni Gminy Kurzętnik i Expomu z zespołem Blue Cafe [NOWE ZDJĘCIA]

2019-07-21 21:25:54(ost. akt: 2019-07-22 00:15:45)
Zespół Blue Cafe był gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A.

Zespół Blue Cafe był gwiazdą tegorocznych Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A.

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Wczoraj na Górze Zamkowej w Kurzętniku można było zabawić się przy dobrej muzyce. A to za sprawą tegorocznych Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A.
Do południa na wyrobisku w Nielbarku odbyły się zawody wędkarskie. Przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku był zaś pobór krwi, a na rynku odbywała się VII Kogucia Dycha. Chętni biegali na różnych dystansach oraz udali się na trasę nordic walking.

Po południu, na Górze Zamkowej, spotkali się miłośnicy muzyki i plenerowych spotkań. Zebrani wysłuchali koncertu Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku. Potem nastąpiło oficjalne otwarcie obchodów Dni Gminy Kurzętnik i Expom S.A., a dokonali go i powiatali zebranych Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik oraz Rafał Domżalski, prezes zarządu Expom S. A. Wręczono też nagrody wyróżniającym się pracownikom firmy Expom.

Potem już na scenę weszły lokalne zespoły, młodzi artyści i zawodnicy Zamku, którzy popisywali się swoimi umiejętnościami muzycznymi, tanecznymi i sportowymi. Publiczność brała udział w konkursach z nagrodami. Zebrani korzystali z piknikowych atrakcji i działających punktów gastronomicznych. Była strefa zabaw i animacji dla dzieci oraz strefa dla pracowników Expomu i ich rodzin.

Następnie rozpoczęły się koncerty. Zagrały zespoły Bluszcz, Mitra i Defis. Gwiazdą wieczoru był zaś znany zespół Blue Cafe, który razem z liczną publicznością śpiewał znane przeboje i kilka razy bisował. Na koniec zebrani obejrzeli pokaz laserowy, a po nim, do północy, trwała zabawa “pod chmurką”.
Grażyna Jonowska


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5