Jagódka wyśpiewała pierwsze miejsce

2019-07-02 17:21:41(ost. akt: 2019-07-02 17:31:58)
Jagoda Prokop wśród innych wokalistów na scenie w Chełmnie

Jagoda Prokop wśród innych wokalistów na scenie w Chełmnie

Autor zdjęcia: Fot. Nadesłane

Jagódka Prokop, sześcioletnia podopieczna Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku zajęła pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej na Festiwalu Piosenki Religijnej w Chełmnie.
Na rynku w Chełmnie, 1 lipca 2019 roku, odbył się VI Festiwal Piosenki Religijnej. Imprezę zorganizowano w ramach uroczystości odpustowych, a jej celem była popularyzacja piosenki religijnej oraz promocja kultury chrześcijańskiej wyrażona muzyką i śpiewem.

Wśród wykonawców na scenie zaprezentowała się Jagódka Prokop, sześcioletnia podopieczna Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku. Wystąpiła w kategorii wiekowej przedszkoli i szkoła podstawowa.
Wykonała dwa utwory "Maryjo, ślina Pani" oraz "Nadzieja".

Jury festiwalu stwierdziło, że kurzętnicka, mała wokalistka znokautowała pozostałych uczestników festiwalu i właśnie Jagodzie przyznało (jako jedynej) pierwsze miejsce. Pozostałych uczestników muzycznego, religijnego spotkania nagrodzono wyróżnieniami. Instruktorką dziewczynki jest Monika Weisgerber.

Grażyna Jonowska
Jagoda Prokop wśród innych wokalistów na scenie w Chełmnie

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5