Słoneczna biesiada u Jagiełły [GALERIA]

2019-05-31 10:16:39(ost. akt: 2019-05-31 12:11:41)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W czwartkowe popołudnie na terenie przedszkola na ul. Jagiełły w Kurzętniku odbył się festyn rodzinny.
Tradycyjnie Zespół Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku wraz z rodzicami zorganizował festyn rodzinny na terenie przedszkola u stóp Góry Zamkowej. Okazją była rocznica 657 urodzin Władysława Jagiełły, króla Polski, którego losy wiążą się z pobliskim zamkiem krzyżackim.

Na wstępie nagrodzono dzieci, które wzięły udział w konkursie fotograficznym na najpiękniejsze miejsce gminy Kurzętnik. Najwięcej emocji wzbudził występ wokalno - taneczny grupy ponad stu siedemdziesięciu przedszkolaków, który oczarował licznie zgromadzonych rodziców.

Przygotowano także pokaz sztuk walki w wykonaniu zawodników Zamku Expom Kurzętnik i pokaz walk rycerskich. Wystąpiły także kurzętnickie Anibabki. Stoisko prezentujące lokalne skamieliny prezentował Mirosław Weisgerber z Kurzętnika. Dobre humory zapewniły również smaczne przekąski, dmuchana zjeżdżalnia i piękna pogoda.

Zapraszamy do galerii zdjęć.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5