Operetka na nowy rok przyciągnęła tłumy

2019-01-28 11:17:52(ost. akt: 2019-01-28 11:46:33)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

Wojciech Dereszewski, wójt gminy Kurzętnik oraz Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku zaprosili na tradycyjny koncert noworoczny.
Koncert noworoczny organizowany przez kurzętnicki GCK na stałe wpisał się w kalendarz najciekawszych imprez kulturalnych w powiecie nowomiejskim. Tradycyjnie na scenie w Zespole Szkół im. Władysława Jagiełły w Kurzętniku wystąpili aktorzy Teatru Muzycznego „Iwia” z Gliwic.

Na sali zgromadziło się trzystu mieszkańców gminy Kurzętnik, ale także Nowego Miasta i okolic. Publiczność obejrzała inspirowaną życiem międzywojennych elit operetkę „Nasza to krew”, gdzie romanse i żądze sąsiadowały z staropolskimi tańcami i znakomitymi występami solowymi. Na scenę, jako tancerki z rewii, trafiło także kilka pań z publiczności. Różnorodny występ na wysokim poziomie artystycznym został nagrodzony długimi owacjami.

— Potrzebne jest takie wydarzenie na wysokim poziomie. Frekwencja potwierdza, że warto na stałe wpisać je do kalendarza imprez w gminie Kurzętnik — komentuje Roman Lewicki, dyrektor Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku.

mzalCzytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentarze dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników. Zaloguj się.

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. nastojaszcza feministka #2670812 | 5.172.*.* 28 sty 2019 15:40

    Brzydkie baby tez muszą być na świecie.Równowaga musi być.

    odpowiedz na ten komentarz

2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5