Ola wyróżniona na ogólnopolskim festiwalu w Sierpcu

2018-07-16 19:05:23(ost. akt: 2018-07-16 19:12:27)
Ola (z prawej) wśród laureatek ogólnopolskiego konkursu

Ola (z prawej) wśród laureatek ogólnopolskiego konkursu

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W dniach 6 - 8 lipca 2018 roku w Sierpcu odbył się II Ogólnopolski Festiwali Piosenki „Muzyka Otwiera Duszę”. Z imprezy z wyróżnieniem wróciła Aleksandra Lewicka z Kurzętnika.
Na prestiżowy festiwal wśród wielu nadesłanych zgłoszeń z całej Polski zakwalifikowano 48 solistów, w tym reprezentantki Gminnego Centrum Kultury w Kurzętniku - Sylwię i Aleksandrę Lewickie.

Podczas tych trzech dni spędzonych w sierpeckim centrum kultury, młodzi wokaliści skorzystali z wielu ciekawych warsztatów prowadzonych przez nauczycieli akademii muzycznych i doskonalili swój kunszt wokalny. Uczestniczyli też w koncercie z okazji 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości - "Słowo Niepodległość".

W ostatnim dniu podczas koncertu galowego wystąpili laureaci konkursu. Wśród nich znalazła się Aleksandra Lewicka. Młoda mieszkanka Kurzętnika w kategorii 16-19 lat wyśpiewała wyróżnienie.

Warto dodać, że Ola powtórzyła swój sukces z ubiegłego roku. Tym bardziej należą się jej gratulacje. Życzymy kolejnych muzycznych sukcesów.

Grażyna Jonowska
Ola (z prawej) wśród laureatek ogólnopolskiego konkursu

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5