Brzozie Lubawskie i Marzęcice na szczycie

2018-05-28 14:12:27(ost. akt: 2018-05-28 14:28:13)

Autor zdjęcia: Stanisław R. Ulatowski

W niedzielne popołudnie na stadionie w Kurzętniku odbyły się Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze.
Przedstawiciele Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu gminy Kurzętnik spotkali się na kurzętnickim stadionie. Upalna aura dała we znaki ochotnikom, którzy stanęli w szranki dwóch konkurencji: ćwiczenia bojowego oraz sztafety. Dodatkowo atmosferę podgrzewała gorącym dopingiem zgromadzona publiczność.

W klasyfikacji generalnej wyniki prezentowały się następująco. Wśród drużyn kobiecych zwyciężyło Brzozie Lubawskie przed Marzęcicami, Sugajenkiem i Nielbarkiem. Wśród mężczyzn najlepsi byli ochotnicy z Marzęcic. Na kolejnych miejscach uplasowały się OSP Sugajenko, Brzozie Lub., Nielbark, Mikołajki i Bratuszewo. Nnad sprawnym przebiegiem rywalizacji czuwali strażacy PSP z Nowego Miasta. Zwycięskie zespoły zaprezentują gminę w przyszłorocznych zawodach powiatowych.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie

2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5