Kurzętnicka Karta Seniora rozpoczęła działalność

2018-01-26 13:12:01(ost. akt: 2018-01-26 13:22:55)

Autor zdjęcia: Marcin Zalewski

W sali weselnej w Brzoziu Lubawskim odbyła się inauguracja programu Kurzętnicka Karta Seniora.
Na uroczystości zajawiło się ponad 220 seniorów z terenu całej gminy Kurzętnik. Na wstępie Dariusz Falkowski przedstawił założenia Kurzętnickiej Karty Seniora. Kolejno o zdrowej diecie i groźnych nawykach spożywczych mówiła dietetyczka Marta Olak, a zasady bezpieczeństwa na drodze i zagrożenia oszustwami przedstawili dzielnicowi Matusz Soter i Jarmiła Mówińska z nowomiejskiej komendy policji.

Kolejnym elementem spotkania było wystąpienie wójta Wojciecha Dereszewskiego, który przedstawił osiągnięcia polityki senioralnej oraz plany inwestycyjne i związane z polityką społeczną na nadchodzący rok. Następnie wójt wręczył karty pierwszym 55 osobom, które zgłosiły się do programu. Inne osoby mogły odebrać swoją KKS przy stoliku. Na podsumowanie spotkania wystąpił zespół Anibabki z Kurzętnika.

KKS pozwala na skorzystanie ze zniżek u 36 przedsiębiorców z regionu. Wnioski o kartę można nadal składać w Urzędzie Gminy Kurzętnik.

mzal


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2024 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, Galindia Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5