Zmagania sztangistów w Kurzętniku

2017-11-13 16:17:40(ost. akt: 2017-11-13 16:21:16)
Na pamiątkowej fotografii po zawodach

Autor zdjęcia: Organizatorzy

Na hali sportowej w Kurzętniku odbyły się Mistrzostwa Warmińsko - Mazurskiego Zrzeszenia LZS w Podnoszeniu Ciężarów i VII Drużynowy Turniej o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik.
Najlepszym wśrod kurzętnickich sztangistów był Tomasz Luliński. W swoim pierwszym starcie po kontuzji barku zwyciężył w kat. wag. + 105 kg z wynikami 100 kg w rwaniu i 145 w podrzucie, co dało mu 245 kg w dwuboju.

Drugie miejsca zajęli w kat. wag. 105 kg Rafał Luliński z wynikiem 178 kg (78+100), a w kat. wag. 69 kg Kamil Kłosowski z wynikiem 127 kg (59+68).

Trzecie miejsce w kat. wag. +105 kg wywalczył Jakub Rochewicz z wynikiem 193 kg (83+110).

Piąte miejsce w najniższej kat. wag. do 56 kg zajął zaś Mikołaj Węsiora z wynikiem 84 kg (39+45).

Wszyscy kurzętniccy zawodnicy (nie licząc wracającego po kontuzji pana Tomka) ustanowili nowe rekordy życiowe.

W drużynowym Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kurzętnik zwyciężyła drużyna LUKS Meyer Elbląg przed TS Nida Nidzica, LUKS TKKF Kurzętnik i Siłą Bartoszyce. Drużyny otrzymały z rąk wójta Wojciecha Dereszewskiego okazałe puchary i nagrody.

Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.