Zagrają dęciaki z Dzietrzkowic i Krzynowłogi Małej

2017-09-14 14:23:49 (ost. akt: 2017-09-15 08:44:30)

Autor zdjęcia: GCK Kurzętnik

W niedzielę 17 września zapraszamy na amfiteatr w Kurzętniku. Popołudnie nie będzie jednak poświęcone łamańcom językowym, a występom orkiestr dętych z całego kraju.
"Jest w orkiestrach dętych jakaś siła" śpiewała przed laty Halina Kunicka. Potwierdzają to muzycy z Młodzieżowej Orkiestry Dętej działającym przy Gminnym Centrum Kultury w Kurzętniku. Już po raz czwarty instytucja organizuje Impresje Orkiestr Dętych. W tym roku koncerty odbędą się 17 września. O godz. 13.30 nastąpi przemarsz na kurzętnicki rynek i wspólny występ. Następnie od godz. 15 rozpoczną się koncerty na amfiteatrze. Wystąpią zespoły z całej Polski. Wstęp wolny. Impreza jest objęta patronatem "Gazety Nowomiejskiej". Serdecznie zapraszamy.

mzal


A tak o orkiestrach dętych śpiewano 47 lat temu.

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2022 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5