Odpowie za kradzież nart

2017-02-15 17:11:43(ost. akt: 2017-02-15 17:14:59)
Skradzione narty odzyskano

Skradzione narty odzyskano

Autor zdjęcia: KPP Nowe Miasto

Policjanci zatrzymali 39-letniego mieszkańca Czerniewic w województwie kujawsko-pomorskim, podejrzanego o kradzież nart z wypożyczalni na stoku Kurzej Góry w Kurzętniku. Funkcjonariusze odzyskali skradzioną parę nart, a mężczyzna usłyszał zarzut.
Do zdarzenia doszło w minioną sobotę. Policjanci pełniący służbę na stoku Kurzej Góry w Kurzętniku zostali poinformowani, że na terenie wypożyczalni skradziono wypożyczoną wcześniej innej osobie parę nart o wartości 750 zł. W ustaleniu sprawcy tej zuchwałej kradzieży pomógł monitoring zamontowany na terenie ośrodka.
Nowomiejscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o dokonanie tego przestępstwa i zabezpieczyli skradzione narty. Wczoraj kryminalni przedstawili mu zarzut kradzieży. Zgodnie z kodeksem karnym za to przestępstwo 39-letniemu mieszkańcowi powiatu kujawsko-pomorskiego grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 
KPP Nowe Miasto

Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2023 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5