Mikołaj już pojawił się w Kurzętniku

2016-12-04 17:05:26 (ost. akt: 2016-12-04 13:09:53)
Dzieci z radością powitały świętego Mikołaja w Kurzętniku

Dzieci z radością powitały świętego Mikołaja w Kurzętniku

Autor zdjęcia: Grażyna Jonowska

Wczoraj Gminne Centrum Kultury w Kurzętniku odwiedziło wielu maluchów. Dzieci z niecierpliwością czekały na wizytę świętego Mikołaja.
Witając dzieci i ich opiekunów Roman Lewicki, dyrektor GCK powiedział, że Mikołaj w tym roku ma dużo pracy i dlatego do Kurzętnika zawitał nieco wcześniej, bo już w sobotę, 3 grudnia.

Na początku spotkania wręczono nagrody i dyplomy laureatom powiatowego konkursu na najładniejszą ozdobę bożonarodzeniową.

Potem milusińscy bawili się ze śnieżynkami i Myszką Miki z Centrum Animacji w Bratianie. Wszyscy jednak czekali z utęsknieniem na najważniejszego tego wieczoru gościa — świętego Mikołaja, który przyniósł worek pełen cukierków. Po rozdaniu słodkości chętni robili sobie pamiątkowe fotografie z Mikołajem.


Czytaj e-wydanie


Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz TUTAJ ".
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Podziel się informacją:

">kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor HrywnaCzytaj e-wydanie2001-2021 © Gazeta Olsztyńska, Wszelkie prawa zastrzeżone, GRUPA WM Sp. z o. o., 10-364 Olsztyn, ul. Tracka 5